Reference

Máme řadu spokojených učitelů a učitelek, vychovatelek, pedagogů všeho druhu a zaměření. Pokud byste s někým chtěli mluvit osobně, napište nám, zavolejte. Rády kontakt předáme.

Drumben do školy

V letošním roce jsme si na náš letní tábor pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí pozvali úžasnou lektorku Báru Polívkovou s jejími Drumbeny, která si se všemi dětmi i vedoucími zahrála Indiánskou pohádku. Několikahodinová hudebně vzdělávací aktivita děti nadchla a všichni bubnovali jako o život. Moc děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.
Mgr. Jiří Hrabčuk předseda spolku Médea - z.s. Hlinsko

"Zážitky s hrou na Drumbeny jsou moc fajn. Vždy nás ale děvčata z *pedagogum překvapí. Na relaxaci a práci s hlasem, emocemi zaměřený kurz ředčil naše očekávání. Naučit se posadit hlas a zklidnit nejdříve sebe v zdánlivém konfliktu je opravdu pro nás učitele klíčové. Díky za praktické tipy a nácvik!"
Ivana, Mš Doksy

“Nečekané zážitky s Drumbenem jsem získal letos v rámci vzdělávání DVPP. Obvykle jde o setkání, kde se sice něco dozvím, ale ni nenaučím. S *pedagogum je to ale jiné. Příběhy a práce s Drumben vás vtáhnou do rytmu života. Díky energické Báře Polívkové!”
Karel Prokop

“Drumbeny ve škole používáme už dlouhá léta. Konfliktů ubylo a jsem ráda, že je škola má pro široké použití”
Hana Toužimská