Drumben domů

Drumben Trio patří mezi kreativní a výukové hračky. Podporují kreativitu, prostorovou představivost, jemnou i hrubou motoriku, rozvíjejí rytmické schopnosti. Tento nábytek do dětského pokoje vybízí ke kreativnímu tvoření, ozdobí každý dětský pokoj a lze jej využít na mnoho způsobů. Můžete si je vyzdobit  libovolnou výtvarnou technikou.

Drumbeny rozvíjejí kreativitu, podporují rozvoj motoriky a také rytmických dovedností – lze je využít taky jako rytmický nástroj. Jednoduchá a pevná konstrukce této třídílné sady nabízí mnoho možností využití, jednotlivé taburety lze vkládat do sebe, nezaberou tedy mnoho místa a jsou vždy po ruce.

Základem pro výrobu je recyklovaný papír a březová překližka. Jednoduchá a pevná konstrukce, jejímž základem je válec z recyklovaného papíru. Válec je opatřen dvěma otvory pro snadnější manipulaci a další aktivity jako je vkládání předmětů a cvičebních doplňků.

Základem pro výrobu  je  válec z recyklovaného papíru a kvalitní březová překližka.

S Drumbeny lze tvořit zajímavé a proměnlivé programy vedoucí k porozumění dynamiky skupin.  Ať už jedete na tábor, nebo máte velkou rodinu zábavu užijete i u domácího táboráku. Drumbeny jsou dodávané v základní přírodní barvě béžového recyklovaného papíru pro možnost vlastních úprav. Ať už si Drumbeny vyzdobíte opakovaně v v rámci výtvarné inspirace, nebo na nich bude cvičit rytmiku podle barev jednotlivých tónů, užijete si všichni.

Chci tuto pomůcku

Email*