Drumben do školy

Třídílná sada Drumbenů pro kreativní pásma příběhů rozvíjející komunikaci a zlepšující vztahy nejen ve školách. Uklízet, držet rytmus s ostatními, harmonicky se rozvíjet. To vše podpoří Drumben.

Objednat je možné pouze na fakturaci pro subjekt typu škola, školka, školské zařízení, DDM, učiliště atp.

Základem pro výrobu  je  válec z recyklovaného papíru a kvalitní březová překližka.

Od Mš až po vysokou školu, lze s Drumbeny tvořit zajímavé a proměnlivé programy vedoucí k porozumnění dynamiky skupin.  Do škol se objednává cca 10 sad k využití pro celé třídy. Drumbeny pak může využít celý školní  kolektiv postupně. Drumbeny jsou dodávané v základní přírodní barvě béžového recypapíru pro možnost vlastních úprav. Ať už si Drumbeny vyzdobíte opakovaně v hodině výtvarné výchovy, nebo na nich bude cvičit rytmiku podle barev jednotlivých tónů, užijete si všichni.

Řekli o pomůcce:

V letošním roce jsme si na náš letní tábor pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí pozvali úžasnou lektorku Báru Polívkovou s jejími Drumbeny, která si se všemi dětmi i vedoucími zahrála Indiánskou pohádku. Několikahodinová hudebně vzdělávací aktivita děti nadchla a všichni bubnovali jako o život. Moc děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.

Mgr. Jiří Hrabčuk předseda spolku Médea - z.s. Hlinsko

Chci tuto pomůcku

Email*